ШКОЛА ЗДОРОВЬЯ И РАДОСТИ ДОКТОРА СИНЕЛЬНИКОВА

Блог Новости

Бесплатный номер 8-800-7755120   

Как нас найти?

ИЗДАННЫЕ КНИГИ ДОКТОРА СИНЕЛЬНИКОВА на украинском языке

1Возлюби свою хворобу
Зцiлення розпочнеться, тiльки-но ви вiзьмете книгу до рук! Вона допоможе вам змiнити ставлення до хвороби, зробити свое тiло здоровим. Нова модель свiдомостi, ефективнi авторськi методики допоможуть досягти реального зцiлення й попередити хворобу. Дізнайтеся як керувати своїми емоцiями, читати думки, позбутися вiдчуття провини i жалостi!

 

 

 

2

Сила наміру
Книга допоможе вам відповісти на ці й багато інших питань, змінити ставлення до своїх життєвих прагнень, зробити волю сильною, а життя – яскравим і щасливим.Нова модель свідомості, розроблена лікарем ,ефективні авторські методики і стратегії допоможуть вам не лише досягти реального втілення заповітної мрії, але й попередити неприємності. Ви навчитеся гнучкості мислення і поведінки, піднесеності й чистоті помислів, розпрощаєтеся з негативними емоціями і забобонами, розкриєте і реалізуєте особистий творчий потенціал і здійсните заповітну мрію.

 

 

3Щеплення від стресу
Ця книга, яку ви тримаєте в руках, призначена саме для вас. Я писав про те, що робота над собою – це дуже цікавий і захоплюючий процес. І в цій книзі я пропоную вам ще один цікавий погляд на наше життя. Психоенергетичне Айкідо – це не просто робоча стратегія, це новий образ мислення. Це позиція господаря свого життя. Опанувавши цю методику ,ви не лише навчитеся добре знатися на своїх і чужих проблемах, але найголовніше – з вашого життя назавжди зникнуть стреси, негативні емоції, а разом з ними – всі хвороби й проблеми. І ви зможете отримати довгоочікувану гармонію і благополуччя у своєму житті. Ви зможете відчути себе чарівником.

 

 

4Практичний курс доктора Синельникова
Унікальна модель нової свідомості, розроблена лікарем Синельниковим, ефективні авторські методики і стратегії допоможуть вам досягти реальних результатів після того, як ви крок за кроком пройдете весь практичний курс разом з його учнем і послідовником Сергієм Слободчиковим. Ви навчитеся працювати з підсвідомістю, керувати емоціями, розпрощаєтеся із страхами, стресами і смутком. Навчитеся любити себе, позбавившись образ і ревнощів. Зрозумієте близьких і товаришів по службі. Книгу написано так, що виникає ефект вашої присутності на семінарах, що проводить майстер. Ви легко опануєте навики, які принесуть вам довгоочікувану перемогу над своїми недугами!